Doprava

Novinka:

Aktualizovali jsme pro Vás službu vlastní rozvoz. Seznam zavážených měst a obcí: Brno, Bílovice nad Svitavou, Ochoz u Brna, Babice nad Svitavou, Řícmanice, Kanice, Březina u Křtin, Křtiny, Rousínov, Vyškov, Nemojany, Račice, Habrovany. Pokud tedy bydlíte v této oblasti můžete zvolit jako způsob dopravy vlastní rozvoz. Zboží dodáme do pohodlí Vašeho domova až k Vašim dveřím!

Kdy obdržím balíček?

Balíčky zasíláme zákazníkům z České republiky.

Objednávky uhrazené on-line přes platební bránu GoPay (platba platební kartou, online převodem) nebo objednávky uhrazené převodem u nichž bude platba připsána na náš účet do 14:00 hodin či objednávky na dobírku objednané do 14:00 hodin odesíláme ještě ten samý den!

 

Víkendové objednávky a objednávky objednané o státních svátcích odesíláme následující pracovní den.

 

Jakmile předáme balíček dopravci, dostanete od nás email, o tom že je Váš balíček na cestě. :)

 

Balíčky s cílem doručení v České republice jsou doručovány do 1 - 2 pracovních dní, a to buď PPL, DPD nebo vlastním rozvozem v závislosti na místě bydliště. Záleží na Vašem výběru. Balíčky zasílané na Slovensko doručuje DPD do 1-2  pracovních dní.

 

Předběžný termín doručení se může z různých důvodů změnit. Nejčastějším důvodem bývá nepřítomnost zákazníka, komplikace při komunikaci se zákazníkem nebo nepředvídatelné překážky na straně dopravce. V období vánočních svátků může být doba doručení delší.

 

 

Při nákupu nad 2000 kč je poštovné ZDARMA.

 

Zpět do obchodu