Technologie a výroba

V roce 2018 proběhla generální rekonstrukce celého areálu výrobny, výstavba nových výrobních a skladových kapacit. Provozovna se tím stala moderní základnou pro krmivářskou výrobu, s veškerou technickou infrastrukturou a inženýrskými sítěmi.

Konzervárenská linka je vybavena nejmodernější technologií, která je šetrná k zachování všech nutričních hodnot našich výrobků. Tyto technologie zaručují 100% dodržení receptur, zpracování ingrediencí a následné perfektní tepelné opracování výrobků.

Další velkou devízou našich produktů je vysoký standard v kvalitě. Pří výrobě nepoužíváme žádná barviva, dochucovadla či geneticky upravené potraviny. Samotné výrobě předchází důkladná kontrola vstupních surovin a pečlivě prověřováni a vybíráni jsou i jejich dodavatelé. 

Výrobní proces je kontrolován řídicím systémem, jehož úkolem je zajistit, aby výsledné produkty plně odpovídaly všem standardům hygienické praxe masných výrobků. Závěrečná výstupní kontrola výrobků je dalším z důležitých bodů, na které klade společnost velký důraz.

Zpět do obchodu