Krůta mletá 400g

100% masová konzerva od českého výrobce mceclip1 ručně plněno@2x

Na dotaz
Kód: KRTM4
Značka: All Animals
83 Kč
Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.4 kg
08594197120167 Krůta mletá 400g
Novinka

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným
zdrojem živočišného proteinu. S přídavkem oleje z ostropestřce mariánského.  • Krůta mletá z českého chovu bez přidaných složek.
  • Krůta je bohatým zdrojem stravitelných proteinů s vysokým obsahem stopových prvků. Obsahuje vitamíny B 3 a B 6, které ovlivňují činnost mozku a svalový tonus.
  • Bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a geneticky modifikovaných surovin.
  • Pro všechna plemena a věkové kategorie psů, obsahující vysoce stravitelné živočišné bílkoviny.
  • Hořčík, sodík a vápník v přírodní formě napomáhají správné funkci svalů a nervů a příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech  Vysoce hodnotné šťavnaté krmivo a jeho šetrné zpracování jsou zárukou vynikající chuti i vůně.
  • Vyrobeno v ČR.

 

Monoprotein = konzerva obsahuje pouze maso z jednoho živočišného zdroje. Vhodné pro všechny pejsky a kočičky, zvláště pak pro ty, kteří trpí různými alergiemi a nesnášenlivostí. Jeden druh masa (monoprotein) znamená rychlý výběr pro psy, u kterých známe původce alergie, a také snadnější hledání v případě, že původce teprve hledáme. 

 

 

dog-838281__340

 

Zodpovědný chov psů začíná u výběru potravy. Vitalita a zdraví zvířete závisí velkou měrou
právě na tom, čím vašeho pejska krmíte.

 

Použití
Denní dávka se může lišit v závislosti na aktivitě a prostředí. V případě podávání pro zvýšení rozmanitosti a chutě k jídlu, nezapomeňte snížit doporučenou denní dávku pravidelného jídla vašeho psa.

O výrobci
Společnost All Animals a.s. se zabývá výrobou 100% masových krmiv nejvyšší kvality. Na trhu přesyceným granulemi, respektujeme přírodu a krmíme psy a kočky výhradně masem. Pro svoji výrobu používáme maso od lokálních dodavatelů.

All Animals a.s.
Gustava Broma 164/20
612 00 Brno
Česká republika

Skladování
Uchovávejte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření. Po otevření skladujte v chladu. Datum minimální trvanlivosti naleznete na obalu.

Složení
100% krůta

Analytické složky: : hrubý protein 12,5%, hrubý tuk 8,57%, hrubá vláknina <1,0%, hrubý popel 10,5%, vlhkost 70,9%, vysoký přirozený obsah vitamínů (A, E, D) a aminokyselin (lysin, methionin, cystin).mceclip0-4

Zpět do obchodu